Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail ŞAPÇI İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Seçildi 13 Mart 2024,
![](tema/genel/uploads/haberler/27.jpg)
Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail ŞAPÇI İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Seçildi
İpsala UMAT (Umumi Mağazalar Türk) Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş.’nin 12.02.2024 Salı günü yapılan Seçimli Genel Kurulu’nda oy birliğiyle Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı İsmail ŞAPÇI, İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.
Yönetim Kurulu Başkanı ŞAPÇI: “Bayrağı Devralarak Bölgemize En İyisini Kazandırmak İçin Çalışmalar Yürüteceğiz”
Seçimli yapılan Genel Kurul’un ardından açıklamalarda bulunan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İsmail ŞAPÇI şunları söyledi: “Öncelikle TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU ve değerli yeni dönem İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyelerimiz; Tekirdağ TB Yönetim Kurulu Başkanı ve İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş. Başkan Vekili Osman SARI, Çorlu TB Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel ERTAN, İpsala TB Yönetim Kurulu Başkanı Necmi SEZER, İstanbul TB Meclis Üyesi Atilla SÜMER, Malkara TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik YAMANOĞLU, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi Akbulut YAŞIK’a teşekkürlerimi sunar, geçmiş dönem İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Çanakkale TSO Meclis Üyesi Sefer Kaya ÜZEN, geçmiş dönem Edirne TSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep ZIPKINKURT, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi Tamer DİNÇŞAHİN’e İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri’ne sağladıkları hizmet ve desteklerden dolayı teşekkür ederim. 2021 yılından bari üç yıldır Yönetim Kurulu Üyeliğini yaptığım İpsala UMAT Gümrük ve Turizm İşletmeleri Tic. A.Ş.’de yapılan seçimli genel kuruldan sonra görevime Yönetim Kurulu Başkanı olarak devam edeceğim. Geçmiş dönem Yönetim Kurulumuz ve KAYA Başkanımızın büyük emek ve başarı ile yürüttüğü faaliyetlerin devamı niteliğinde bayrağı devralarak yeni yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte bölgemize en iyisini kazandırmak için çalışmalar yürüteceğiz. Yenilenen, modernize edilen ve gelişen İpsala Gümrük Kapımızda ülkemize giriş-çıkış yapan tüm misafirlerimize kurumsal hizmet noktaları bulundurarak kaliteli ve güvenilir her türlü imkanı ve kolaylığı sunmaktayız. 2023 yılında Ticaret Bakanımız ve TOBB Başkanımızın teşrifleriyle hizmete açtığımız UMAT İpsala İbrahim Girgin Tır Parkı ile ihracat yapan firmalarımıza sistemli, güvenli ve düzenli bir şekilde hizmetimizi başladık, geliştirerek de devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde Edirne Valimiz Sayın Yunus SEZER’in destekleriyle bölgemizde ilk ve tek olarak Tır Parkımız içerisinde Mobil İç Gümrükleme Hizmetimizi de kazandırmış bulunmaktayız. Bölgemizdeki hem ihracat yapan hem de ihracat potansiteli olan Üyelerimizin dış ticaretlerini hızlandıracak, geliştirecek ve arttıracak olan bu hizmetimizi de bölgemize sağlıyoruz. Yeni dönemde yurt dışından gelen-giden misafirlerimize, lojistik sektörüne, dış ticaret firmalarına ve vatandaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına güncel teknoloji, ekipman, yazılım, eğitim vb. tüm çalışmalara start vereceğiz. Seçimli Genel Kurulumuzun bölgemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eder, çıktığımız bu yolda destek herkese teşekkür ederim” dedi.
Keşan Ticaret ve Sanayi Odası
Basın Yayın Birimi
DIĞER HABERLER
-
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Oda/Borsa Yönetim Kurulu Başkanları İstişare Toplantısı
22 Temmuz 2024, -
TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ziyaret
13 Temmuz 2024, -
ICC Türkiye Milli Komitesi 70. Genel Kurulu
13 Temmuz 2024, -
T.C. Ticaret Bakan Yardımcımız Sezai Uçarmak’tan İpsala Gümrük Kapımıza Ziyaret
08 Temmuz 2024, -
Edirne İş Dünyası Buluşması
07 Temmuz 2024, -
Keşan TSO’da Hijyen Eğitimleri Devam Ediyor
26 Haziran 2024, -
Keşan TSO NEETPRO Projesi Kapsamında MYK Sınavlarını Gerçekleştirdi
12 Haziran 2024, -
Keşan TSO Keşan Mahmutköy Kuru Fasulyesi’nin Coğrafi İşaret Tescil Belgesini Aldı
04 Haziran 2024, -
Keşan TSO KOSGEB Temsilciliği 2 Milyonluk Destek Programını Duyurdu
04 Haziran 2024, -
Keşan TSO Konutların Turizm Amaçlı Kiralanması Hakkında TOBB İle Görüş Önerisinde Bulundu
28 Mayıs 2024,